Sıkça Sorulan Sorular
Neden Onlinealtinsatisi.com ve neden bu kadar ucuz?

Sizlere yeni ve en güncel altın modellerini en ucuz şekilde sunmaktayız. Bu ürünleri isterseniz hediye isterseniz de kendiniz kullanmak için sipariş verebilirsiniz. Onlinealtinsatisi.com Rüzgar Kuyumculuk bünyesindedir ve bu sebeple kendi atölyesinde ürünlerin üretimi yapmaktadır. Ürünler kendi atölyesinde üretilmiş olduğundan kaynaklı bu kadar uygun ve ucuzdur.

Onlinealtinsatisi.com sizlere nasıl güvenebilirim?

Sizler için internetten altın, pırlanta ve takı almanın ne kadar zor olduğunu bilmekteyiz. Bu sebeple ürün siparişlerinizde bilgileriniz gizli tutulmakta ve ürün size garantili ve sigortalı şekilde kargolanmakta olacaktır

Siparişimde ürünün ödemesini nasıl yapabilirim veya ürünü alırken ödeme yapabilir miyim?

Alacak olduğunuz ürünlerimizi isterseniz onlinealtinsatisi.com sitesindeki post bölümünden direkt olarak ödemesini yapabilirsiniz veya banka hesap numaralarımıza havale/EFT yapabilirsiniz. Ayrıca ürünü isterseniz kapıda ödeme olarak alabilirsiniz. Ürün sipariş verdiğinizde ürün isminize kargolanır ve sigortalı şekilde adresinize gelerek ürünü telim alırken ödemesini yapabilirsiniz

Ürünü nasıl iade edebilirim veya başka bir ürünle değiştirebilir miyim?

Ürünü 1 hafta içerisinde koşulsuz şartsız iade edebilir ve istediğiniz ürünle değişim yapabilirsiniz. Ayrıca değişim ve iade durumlarında kargo ücretsizdir.

Ürün bize nasıl gönderiliyor ve kargo ücretsiz mi?

Evet kargo ücretsizdir. Ürün size faturalı, sigortalı ve kapalı paket içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi vasıtası ile gönderilmektedir. Size bu ürünün kargo takip numarası hem mail adresinize ve hem de cep telefonu numaranıza mesaj olarak gönderilmektedir. Bu kargo takip numarası ile ürününüzün nerede olduğunu görebilirsiniz

Ürünü direkt olarak görebileceğim bir adresiniz var mı?

Onlinealtinsatisi.com Rüzgar Kuyumculuk bünyesindedir ve bu sebeple isterseniz adresimizde ürünü görebilir ve alabilirsiniz. Sizleri müşteri temsilcimiz en iyi şekilde misafir edecektir. İletişim ve adresi için tıklayınız.

Ürünü iade etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Ürünü iade etmek istediğinizde internet sitemiz üzerinden müşteri temsilcimize veya info@onlinealtinsatisi.com adresine iade formunu doldurarak bilgi vermeniz gerekmektedir. İade süreci teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içerisinde iade etmek durumundasınız. İade süreci içerisinde ürünü gönderirken zarar görmemesi açısından ürünü faturası, orijinal paketi ve sertifikası ile size ürünü teslim eden kargo firması ile gönderiniz. Ürün iadesinde ürüne ait tüm materyallerle birlikte ve faturası olacak şekilde ve zarar görmeyecek şekilde gönderimini sağlayınız.

 

Ürünü iade için kargo firmasına verdim. Ne kadar süre içerisinde ödemiş olduğum tutarı alabilirim

Ürün bizim elimize ulaştığında ilgili birim tarafından iade koşullarına uygun olup olmadığının kontrolü yapılır. Kullanılan ürünler için iade işlemi yapılmamaktadır ve gerekli görüldüğünde servislerimize gönderilerek kullanılma testleri yapılır. Belirtmiş olduğumuz şartlara ürün uygun ise iade süreci başlar. Sizlere iade süreci başladığında bizlere vermiş olduğunuz email yoluyla ve cep telefon numaralarınıza mesaj yoluyla bilgilendirme sağlanacaktır. Ürün iadesi gerçekleştiğinde 3 gün içerisinde kredi kartı ile ürün alımı yaptıysanız kredi kartı hesabınıza, havale/EFT yoluyla alım yaptıysanız banka hesabınıza para iadesi yapılır

Sipariş ettiğim ürün kullanırken problem çıktı ne yapmalıyım?

www.onlinealtinsatisi.com ‘dan almış olduğunuz ürünler garantilidir ve belirli garanti süreleri vardır. Üründe problem olduğu durumlarda internet sitemiz üzerinden müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizleri yönlendirecektir veya irtibat numaralarından bizlere ulaşarak problemi bildirebilirsiniz.

Kargo sırasında ürün alırken uygulanacak işlemler

Ürün kutularının veya ambalajlarının hasarlı yada eksik olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. onlinealtinsatisi.com müşteri temsilcisine durumu bildiriniz. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirmediğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek problem durumlarında kargo firması sorumlu değildir, ürün garanti kapsamı dışına çıkar ve iade işlemi gerçekleşmez.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4